Windable Roleplay / Daha da öteye! / Sesli Roleplay

blackstock

RPTR Üyesi
Selamlar, Windable Roleplay'e hoşgeldin!Biz Kimiz?

Nipes Medya çatısı altında açılmış olan "Windable Roleplay" Ramazan ÖĞÜNÇKAYA ve Gürkan GÜREL tarafından kurulmuştur. İlk kurulduğunda SA:MP sunucusu olarak gündeme gelen "Windable Roleplay" bir süre başarılı olsa da belli başlı sebeplerden dolayı sunucuyu kapatmıştır. Ardından 17.04.2020 tarihinde "Windable Roleplay" MTA sunucusu olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren oyuncularının eleştirilerini ve önerilerini dikkate alarak kendini geliştirmeye devam eden sunucumuz, kendine has bir kitleyi oluşturmaya ve güncel bir sunucu olma yolunda ilerlemiştir. Ayrıca MTA'da ki rol ortamını güzelleştirmek ve MTA Türkiye oyuncularını daha iyiye yöneltmeye amaçlayarak hareket etmiş, bir çok kez gündem olmuştur

Neden Windable?

Windable Roleplay 17.04.2020 tarihinden bu yana kesintisiz hizmet veren, İstanbul'da geçen global sesli rol deneyimi sunan bir MTA Roleplay sunucusudur.

>>Sunucuda pay to wine ait herhangi bir şey bulunmazken; pay to winsiz sayılı sunuculardan biri olarak kaliteli rol ortamları oluşturmaya, oyuncularımıza düzenli olarak rol paslamaya özen gösteriyoruz.

>>Yönetim & yetkili ekibimiz genel olarak bilgili, ilgili ve samimidir. Herhangi bir yetkili hakkında rahatsızlık / şikayetiniz var ise, bunu hiç bir şekilde çekinmeden forum adresimiz üzerinden belirtebilirsiniz. Sadece yetkilileri ve oyuncuları değil, yönetim ekibinide aynı şekilde eleştirip şikayet edebilirsiniz. Yapıcı eleştiriye her zaman açığız

>>Şimdiye kadar, sürekli olarak ; "Oyuncularımızı nasıl daha mutlu ve memnun kılarız, nasıl daha kaliteli bir rol ortamı sağlarız?" şeklinde düşünerek kendimizi eleştirdik. Sunucumuz oyuncularımızın bize yaptığı olumlu/olumsuz feedbackleri sayesinde sunucumuz her gün gelişiyor ve daha da büyüyor.

>>Sunucumuzda yaptığımız donate satışları, diğer bazı sunucular gibi yönetim ekibinin cebine değil, sunucumuza geri dönüyor. Oyuncularımızın yaptığı bağışlar sunucu gelişmesi için ; web development, game mode development, sunucu tasarımları, reklamlar gibi gibi farklı farklı alanlara yayılmakta. Asla ve asla yönetim ekibinin cebine girmiyor ve girmemekte.


MTA Türkiye'sinde Neler Yaptık?

Proje başından bu yana sadece kendimiz için değil, MTA Türkiye topluluğu için de çalıştık. İnsanların rol bilgilerini güzelleştirmek, onların dikkatini daha değişik ve daha ciddi bir rol ortamına yöneltmeye çalıştık. Bunun yanı sıra çoğu sunucuya örnek olacak yeni özellikler getirmeye çalıştık. Ve bir çok konuda başarılıda olduk. Aşağıya Windable Roleplay adı altında, MTA Türkiye'ye ve kendimize kattıklarımızı sıraladık:

>>İlk sesli telsiz ve telefonu getirdik,
>>İlk interiorsuz alanları getirdik,
>>Harita üzerinde her yerde rol ortamı yaratmaya çalıştık,
>>Kendi sosyal medyamızı ( Windbook )açtık,
>>Klasik sistemlerden kaçındık ve hemen hemen kendimize özgün sistemler yaptırdık.Sosyal Medya Hesaplarımız

-> Youtube : https://www.youtube.com/channel/UCTOJlk_Mv4UKE07n-qRMFAg

-> Sunucu discord adresi : https://discordapp.com/invite/Fqyy8Dn

-> Sunucu web sitesi : http://www.windablerpg.com/


Sunucu Bilgileri

-> Sunucu Sürümü : 1.5.7 64 BIT

-> Sunucu IP Adresi : 54.37.47.34:22003
 
   
   
   
Üst